کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک: مطالعات ژئوتکنیک دریایی در بنادر دیر، دیلم و گناوه انجام شد

1402-08-23 12:41:30 | شناسه : 3403 | بازدید : 86

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک: مطالعات ژئوتکنیک دریایی در بنادر دیر، دیلم و گناوه انجام شد
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با اعلام آزمایش‌های ژئوتکنیکی در محل پالایشگاه‌های نفتی جنوب کشور از همکاری آن شرکت با سازمان بنادر در انجام مطالعات در توسعه بنادر گناوه،‌ دیلم و دیر خبر داد.

مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بخشی از فعالیت‌های آن شرکت را در مشارکت با سایر سازمان‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در توسعه سواحل مکران در چهار استان جنوبی کشور شامل سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر و خوزستان برای آزمایش‌های ژئوتکنیک و کنترل کیفی عنوان کرد.

همکاری با وزارت راه و شهرسازی در مطالعات ژئوتکنیک دریایی و توسعه بنادر گناوه، دیر و دیلم

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: در انجام مطالعات ژئوتکنیک دریایی و توسعه بنادر با سازمان بنادر و دریانوردی مشارکت داشتیم که این مطالعات و آزمایش‌ها با هدف ارتقای کیفی در سه بندر گناوه، دیلم و دیر انجام شد. همچنین در خصوص همکاری‌های نفتی و پالایشگاهی نیز مطالعات ژئوتکنیک انجام شده است.

مرکز کنترل کیفی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در چابهار دایر است

کیانپور با تاکید بر توسعه فعالیت‌های دریایی گفت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در چابهار توسعه یافته و با تجهیزات به روز، تجهیز شده است.

وی افزود: در تلاش هستیم تا از خدمات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سیستان و بلوچستان بهره بیشتری برای توسعه سواحل مکران و کیفیت بخشی به تمامی پروژه‌ها، ببریم.

نظرات
    موردی یافت نشد!

شما هم می توانید دیدگاه خود درباره این مطلب را ثبت نمایید: