کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

با حضور مسئولان و دانشگاهیان؛ کتاب راهنمای مدیریت روسازی توسط شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک رونمایی شد

1402-08-20 14:49:05 | شناسه : 3399 | بازدید : 152

با حضور مسئولان و دانشگاهیان؛ کتاب راهنمای مدیریت روسازی توسط شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک رونمایی شد
کتاب راهنمای مدیریت روسازی که با تلاش شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گردآوری شده است، با حضور مسئولان و دانشگاهیان، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، امروز ۲۰ آبان با حضور مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، مترجم کتاب، استادان دانشگاه و نمایندگان برخی از سازمان‌ها ‌و شرکت‌های تابعه وزارتخانه در محل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، کتاب راهنمای مدیریت روسازی رونمایی شد.

مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در مراسم رونمایی از این کتاب گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به عنوان یکی از پیشگامان انتقال دانش، بومی سازی و عملیاتی نمودن سیستم مدیریت روسازی راه‌ها در تعامل با متولیان و کارفرمایان نگهداری راه‌ها و معابر و در پاسخ به نیازهای فنی کشور، عمل به مسئولیت اجتماعی و نشر دانش نسبت به انتشار کتاب راهنمای مدیریت رو سازی به عنوان تازه ترین محصول علمی و پژوهشی خود اقدام کرده است.

کیانپور همچنین اضافه کرد: این شرکت با توجه به اینکه یک شرکت فناورانه و دانش پایه بوده چند سالی است که در راستای تعلیم نیروی انسانی توانمند و کارآمد کردن دانش نیروی انسانی در کشور  تلاش‌های زیادی با برگزاری دوره‌های آموزشی انجام داده که با آموزش ضمن خدمت پرسنل و کارشناسان دستگاه اجرایی سراسر کشور نسبت به توسعه و ترویج علم میان جامعه مهندسی قدم‌های خوبی برداشته است. 

 

کیانپور افزود: کتاب " راهنمای مدیریت روسازی " به ضرورت پیاده سازی سیستم مدیریت روسازی، روشهای ارزیابی و معرفی شاخص‌ها و الزامات داده‌های جمع آوری شده، معرفی روش های پیش‌بینی وضعیت روسازی بر اساس مدل‌های اضمحلال و بهره‌برداری از نتایج در راستای انتخاب رویکردهای نگهداری مناسب با توجه به شاخص‌های فنی- اقتصادی و پیاده سازی سیستم مدیریت روسازی می‌پردازد.

 

وی با اشاره به اینکه کتاب حاضر کتابی ارزشمند در حوزه روسازی راه است و می‌تواند مورد استفاده اساتید و دانشجویان در دانشگاه‌ها قرار بگیرد گفت: کتاب راهنمای مدیریت روسازی راه همچنین می‌تواند راهنمایی برای کارکنان بخش مدیریت روسازی راه‌ها، شهرداری‌ها باشد و کتاب حاضر می‌تواند به عنوان یک مرجع برای رفع مشکلات در هنگام مواجهه با چالش‌های مدیریت روسازی مد‎نظر قرار گیرد.

 

کیانپور اضافه کرد: کتاب حاضر با توجه به تجربه اجرایی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در ارائه خدمات روسازی راه در راه‌ها و شریان‌های اصلی، فرعی و حتی فرودگاهی کشور توسط جمعی از کارشناسان توانمند شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک توسط جمعی از کارشناسان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به سرپرستی مجتبی عباس قربانی ترجمه شده است.

 

در آیین رونمایی از این کتاب از دست‌اندرکاران انتشار کتاب شامل آقایان رضا اسمعیلی، آرمین بامداد زیکساری، جلال برزگران، ابراهیم شورمیج، سعید صوفی، محمدرضا قربانی نیک و سید مسعود کریمی تقدیر و تشکر شد.

 

گفتنی است این کتاب مشتمل بر ۹ فصل و در ۲۹۶ صفحه توسط انتشارات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک منتشر شده است که در دسترس جامعه مهندسی کشور از طریق سایت شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک  به آدرس  WWW.TSML.IR  قرار گرفته است.

 

نظرات
    موردی یافت نشد!

شما هم می توانید دیدگاه خود درباره این مطلب را ثبت نمایید: