کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

افتخاری دیگر برای شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک؛ دریافت تندیس " مدیریت وجهه سازمانی" از پنجمین دوره رویداد " گراف دی"

1402-08-16 15:27:14 | شناسه : 3397 | بازدید : 147

افتخاری دیگر برای شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک؛ دریافت تندیس " مدیریت وجهه سازمانی" از پنجمین دوره رویداد " گراف دی"
پنجمین رودیداد گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی با محوریت " مدیریت وجهه سازمان" برگزار و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک موفق به دریافت تندیس مدیریت وجه سازمانی از هیات داوران این رویداد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، پنجمین رودیداد گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی با محوریت " مدیریت وجهه سازمان"  در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی ایران برگزار و از میان 24 شرکت مورد بررسی 7 شرکت موفق به کسب تندیس مدیریت وجه سازمانی شدند که میثم کربلایی مدیر روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به نیابت از مجید کیان پور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، تندیس این رویداد را از هیات داوران دریافت کرد.

 

در  رویداد " گراف‌دی"، تندیس گراف‌دی به مدیران عامل ارتباط‌گرا از میان شرکت‌های بزرگ اقتصادی، کارآفرینان، استارتاپ‌ها، بانک‌ها، بیمه‌ها، شرکت‌های پرداخت الکترونیکی، شرکت‌های فناوری و دانش‌بنیان که بیشترین امتیاز را در جهت بهبود و  ارتقای وجهه سازمانی کسب کردند اهداء می‌شود.

 

در این گردهمایی موضوعاتی چون مدیریت هوش مصنوعی در  وجهه سازمانی،  نقش شبکه‌های اجتماعی در مدیریت وجهه سازمانی، مدیریت بحران و تأثیر آن بر وجهه سازمانی و تجربه‌های سنتی موجود در مدیریت وجهه سازمانی در قالب انتقال تجربه فعالان این حوزه بررسی شد.

 

لازم بذکر است  یکی  از برنامه‌های میان مدت دور جدید فعالیت های ارتباطی و تعاملی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، توجه به موضوعات برند سازی و ارتقا وجهه سازمانی بوده است که هدایت و راهبری مدیرعامل و ارکان مدیریتی شرکت در ستاد و سایر استانها ، نقش مهم و بسزایی جهت نیل به  این هدف و دریافت نشان ارزشمند این رویداد داشته است .

نظرات
    موردی یافت نشد!

شما هم می توانید دیدگاه خود درباره این مطلب را ثبت نمایید: