کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

به مناسبت روز ملی کیفیت کتاب " راهنمای مدیریت روسازی" رونمایی می‌شود

1402-08-16 15:17:59 | شناسه : 3396 | بازدید : 147

به مناسبت روز ملی کیفیت  کتاب " راهنمای مدیریت روسازی" رونمایی می‌شود
آیین رونمایی از کتاب " راهنمای مدیریت روسازی" به مناسبت روز ملی کیفیت، توسط شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در روز شنبه 20 آبان 1402، با حضور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، اساتید برتر دانشگاه ، نمایندگان کارفرمایی این صنعت ،دست اندرکاران انتشار این کتاب و اهالی رسانه رونمایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک،  کتاب " راهنمای مدیریت روسازی " به ضرورت پیاده سازی سیستم مدیریت روسازی، روشهای ارزیابی و معرفی شاخص‌ها و الزامات داده‌های جمع آوری شده، معرفی روش های پیش‌بینی وضعیت روسازی بر اساس مدل‌های اضمحلال و بهره‌برداری از نتایج در راستای انتخاب رویکردهای نگهداری مناسب با توجه به شاخص‌های فنی- اقتصادی و پیاده سازی سیستم مدیریت روسازی می‌پردازد.

 

 کتاب "راهنمای مدیریت روسازی" توسط جمعی از کارشناسان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به سرپرستی مجتبی عباس قربانی ترجمه شده است.

 

این کتاب توسط موسسه AASHTO تالیف شده است که توسط گروهی از کارشناسان و نخبگان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شامل رضا اسمعیلی، آرمین بامداد زیکساری، جلال برزگران، ابراهیم شورمیج، سعید صوفی، محمدرضا قربانی نیک و سید مسعود کریمی ترجمه شده است.

 

این کتاب مشتمل بر 9 فصل و در 296 صفحه توسط انتشارات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک منتشر شده است که بزودی در دسترس جامعه مهندسی کشور قرار خواهد گرفت.

 

علاقمندان برای تهیه این کتاب می‌توانند از طریق سایت شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک  به آدرس  WWW.TSML.IR  اقدام کنند.

نظرات
    موردی یافت نشد!

شما هم می توانید دیدگاه خود درباره این مطلب را ثبت نمایید: