کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

دستورالعمل بروزرسانی وب سایت

1398-04-24 07:06:16 | شناسه : 1310 | بازدید : 3202

دستورالعمل بروزرسانی وب سایت

1- واحدی که درخواست ایجاد صفحه جدید را دارد، می بایست با ارسال نامه به دفتر فاوا، درخواست خود را مطرح و اطلاعات مورد نیاز برای درج در وب سایت را در پیوست نامه به مدیریت فاوا ارسال نماید.

 

2- به هر واحد استاني، صفحه وب سايت جداگانه، با ساختاري يکپارچه، براي درج اطلاعات مربوط به استان با ساختار زير اختصاص داده شده است:

 

هدر سایت

معرفی،

ساختار،

خدمات

معرفی آزمایشگاه استان معرفی استان
خبرها و تازه ها
اهم سوابق اجرایی
پیوندهای مرتبط استان
فوتر سایت

 

3- جهت درج اخبار در سایت شرکت، دفتر روابط عمومی پس از دریافت مطالب و تایید آن، عملیات درج خبر را انجام می دهد.

 

4- تمامی مصوبات، بخشنامه ها و دستورالعمل هایی که از طریق وب سایت باید در اختیار عموم قرار بگیرد می بایست با هماهنگی مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و ارزیابی عملکرد، جهت درج در سایت، به واحد فناوری اطلاعات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، ارسال شود.

 

5- درج هرگونه اطلاعات جانبی، از جمله اصلاح نام ها  و شماره های تماس درج شده و ... با ارسال نامه و پیوست لازم برای بروزرسانی، پس از تایید واحد روابط عمومی توسط واحد فناوری اطلاعات انجام خواهد شد.

 

6- اطلاعات مربوط به حوزه های فعالیت شرکت، با اختصاص دادن صفحه جداگانه با دسترسی لازم به واحد انجام دهنده خدمت و فعالیت، توسط واحد مربوطه و با نظارت معاونت فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک انجام می گردد.

 

7- آگهی های مربوط به مناقصات و مزایدات، با ارسال نامه و درج متن آگهی در پیوست نامه توسط واحد تدارکات، به واحد فناوری اطلاعات جهت درج در وب سایت صورت می گیرد.

 

8- لازم به ذکر است، ایجاد تغییرات بنیادی در وب سایت شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با تایید دفتر فناوری اطلاعات انجام می گردد.

 

نظرات
    موردی یافت نشد!

شما هم می توانید دیدگاه خود درباره این مطلب را ثبت نمایید: