کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار
روابط عمومی-اطلاعیه-تبریک و تسلیت

مجید کیانپور: با خودکفایی و خودباوری، ایرانی قوی ساخته‌ایم/ شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در ارائه خدمات فنی و مهندسی هم‌ردیف کشورهای توسعه یافته قرار دارد

 

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اظهار داشت: با خودباوری، ایستادگی، خودکفایی و تکیه بر توان جوانان ایرانی اسلامی می‌توانیم ایرانی قوی بسازیم.

 

jashnostantehran 12


 به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، صبح امروز چهار‌شنبه 19 بهمن در هشتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، مجید کیانپور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در مراسم گرامی داشتی که به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که در آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برگزار شد حضور یافت و از نفرات برتر مسابقه‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و ایثارگران و خادمان اقامه نماز تقدیر و تجلیل کرد.

 

مجید کیانپور در این مراسم باشکوه ضمن تبریک ایام میلاد با سعادت امام علی (ع) و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در جمع صمیمی همکاران آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران گفت: وقتی به جایگاه شرکت در قبل از انقلاب و امروز نگاه می‌کنیم می‌توانیم به آینده بهتر امیدوار باشیم. زمانی بود که این آزمایشگاه توسط مدیران خارجی اداره می‌شد ولی امروز نیاز و وابستگی به خارج از کشور نداریم و امروز همکاران ما در شرکت به خودباوری رسیدند و با تلاش و مجاهدت خسته‌ناپذیر موفق شده‌ایم آزمایش‌های قابل ارائه به جامعه عمرانی کشور را از 120 نوع آزمایش به 650  نوع آزمایش رسانده و در ارائه خدمات فنی و مهندسی تنه به تنه کشورهای توسعه یافته بزنیم.

 

کیانپور اضافه کرد: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک موفق شده است نسبت به قبل از انقلاب به رشد 5 برابری در تنوع ارائه خدمات دست یابد.

 

jashnostantehran-13.jpg

 

وی با بیان اینکه هم اکنون به طورمستقیم و غیرمستقیم بیش از 5 هزار نفر در کشور در حال همکاری و تعامل با شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک هستند گفت: رشد، توسعه و بالندی که در شرکت شاهد هستیم مرهون تلاش‌های بیش از 2 هزار و 400 نفر از همکاران در سراسر کشور  است که به یقین می‎توان گفت که همکاران شاغل در شرکت آزمایشگاه از سرآمدان نظام اداری و فنی کشور هستند.

 

کیانپور با بیان اینکه تک تک همکاران در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک باید به دنبال توسعه و تعالی شرکت باشند خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم که رشد و توسعه و نیز ورود به بازارهای جدید در برنامه‌های آتی شرکت قرار گیرد و اینگونه است که اتفاق‌های خوب بیشتری رقم خواهد خورد.

 

وی ادامه داد: امروز در کشور پروژه عمرانی مهمی وجود ندارد که نقش آفرینی و تاثیرگذاری شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سراسر کشور در آن مشهود نباشد و این مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های تک تک همکاران در سراسر کشور است که این همکاران سفیران کنترل و ارتقاء کیفیت در پروژه‌های عمرانی کشور هستند.

 

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک افزود: مهم نیست چه عنوان و سمتی را داریم ، مهم این است که در هر پست و مقامی که در حال خدمت هستیم ، بهترین عملکرد را داشته باشیم و با وجدان و عدالت رفتار کنیم و از تمام توان و ظرفیت‌هایی که در اختیارمان قرار دارد به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم چرا که بهترین خدمت، خدمت به خلق است.

 

کیانپور با اشاره به اینکه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به عنوان امین و بازوی توانمند دولت سیزدهم و وزارت راه و شهرسازی در ارتقاء کیفی پروژه‎های عمرانی قدم برمی‌دارد گفت: با رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی و ارائه گزارش صحیح، دقیق و سریع مطالعه پروژه‌ها و آزمایش‌های فنی، ضمن ارتقای بهره‌وری می‌توانیم تضمین کیفیت را در پروژه‌های عمرانی افزایش داده و با حضور بیشتر و موثرتر در بازار خدمات مورد نیاز، کارآفرینی کرده و شغل پایدار ایجاد کنیم و نسبت به توسعه و افتتاح واحدهای جدید آزمایشگاهی در کشور اقدام کنیم.

 

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تصریح کرد: هم اکنون حدود 25 درصد بازار ژئوتکنیک کشور را شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در دست دارد که تلاش می‌کنیم به زودی این رقم را به 30 درصد برسانیم و درآمد و اعتبار بیشتری را برای شرکت کسب کنیم.

 

jashnostantehran-14.jpg

کیانپور از تمامی همکاران در سراسر کشور برای حضور با شکوه و حداکثری در راهپیمایی پیش رو در 22 بهمن ماه دعوت کرد. 

 

در این مراسم که در محل سالن اجتماعات آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران برگزار شده از ایثارگران، خادمان و فعالان اقامه نماز و همچنین از نفرات برتر در مسابقات فرهنگی و ورزشی و همکاران با  نام‌های روح الله، متولدین روزهای مبارک 12 و 22 بهمن و بسیجیان نمونه تجلیل و قدردانی شد.

 

 

jashnostantehran 15