کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار
روابط عمومی-اطلاعیه-افتخارات

توسط مجید کیانپور صورت گرفت؛ تجلیل از " هادی امیری" قهرمان ملی ورزش و از پرسنل تلاشگر شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

 

 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، از هادی امیری مربی برتر کاراته کشور تجلیل و تقدیر کرد.

 

HADI AMIRI 5


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از " هادی امیری" کارمند حوزه اداری و پشتیبانی اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خراسان رضوی به مناسبت کسب مقام مربی برتر کشوری رشته ورزشی کاراته در سال 1400 تجلیل و تقدیر کرد.

 

کیانپور با بیان اینکه ورزشکاران و قهرمانان ورزشی کشور به عنوان الگوهای موفق حرکت و پویایی در جامعه هستند تصریح کرد: خوشحالیم که کارمندان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ضمن ارائه کمک به اقتصاد و توسعه کشور در میادین ورزشی نیز می درخشند و مایه فخر و مباهات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک هستند.

 

وی با بیان اینکه همیشه از توسعه ورزش و برگزاری مسابقات ورزشی در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک حمایت می‌کند، گفت: آمادگی داریم که تیم‌های مختلف ورزشی در شرکت شکل گرفته و از تجربیات قهرمانان ورزشی برای رشد و بالندگی همکاران برای سلامتی و همچنین توسعه نام و نشان شرکت استفاده کنیم.

 

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک افزود: این شرکت ضمن علاقه مندی برای توسعه فضاهای ورزشی خود در ستاد و سایر مراکز استان‌ها ، همه ساله در مناسبت‌های مختلف نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی اقدام کرده و حمایت‌های خوبی در این خصوص داشته است.

 

وی ضمن تبریک به هادی امیری و خانواده ایشان برای کسب عنوان مربی برترکاراته ایران گفت: کسب این عنوان افتخاری بزرگ برای خانواده شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک است و موفقیت و توفیق روزافزون را از خداوند متعال برای ایشان آرزو کرد .

 

هادی امیری نیز در این دیدار ضمن تقدیر از توجهات مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به توسعه ورزش در شرکت گفت: همکاران و خانواده همکاران شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک پتانسیل خوبی در رشته‌های مختلف ورزشی دارند و پیشنهاد تشکیل تیم کاراته و حضور در سوپر لیگ کشور با نشان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک را ارائه کرد، که با موافقت اولیه مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جهت بررسی بیشتر موضوع همراه شد.

 

گفتنی است هادی امیری فعالیت ورزشی خود را از سال 1375 در رشته کاراته آغاز و دارای عناوین و افتخارات ورزشی در سطح قهرمانی به شرح زیر است :

-        دارنده مدال برنز مسابقات بین‌المللی تاجیکستان 2005

-        دارنده مدال برنز مسابقات بین المللی ترکیه 2008

-        دارنده مدال برنز مسابقات بین المللی سریلانکا 2010

-        دارنده مدال طلا کارگران کشورهای اسلامی 2010

-        مقام اول مسابقات دهه فجر توسط تیم آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در استان خراسان رضوی

-        سرمربی تیم ملی رده نونهالان در سال‌های 96 و 97

-        سرمربی تیم‌های لیگ برتری و سوپر لیگ کشور

-        سرمربی تیم شهرستان کلات

-        کسب مقام دوم و سوم لیگ برتر کاراته کشوری

-        مشاور ورزش جوانان استان

-        رئیس هیات کاراته بسیج استان

 

 

 

یادبود گردهمایی روابط عمومی‌های وزارت راه و شهرسازی