کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

کیفیت، رمز توسعه‌ پایدار

منشور اخلاقی

1396-02-25 04:12:17 | معرفی شرکت | شناسه : 2332 | بازدید : 7273

منشور اخلاقی

 

ما کارکنان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر سرمایه‏های انسانی خود، در عرصه کنترل کیفیت پروژه‏های عمرانی فعالانه تلاش نموده و به اصول رفتاری و ارزشهای اخلاقی زیر متعهد می‏باشیم و برای تحقق و نهادینه ‏شدن آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم ;کرد:


1- باور به فرهنگ دینی و ملی و اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی و پیروی از آنها در گفتار و رفتار و در ارتباط با همکاران و مشتریان با تاکید بر رعایت تقوا، عدالت، انصاف، عزت و اعتدال.
2- پایبندی به ارزشهای اخلاقی در ارتباطات و تعاملات فردی و سازمانی با توجه به سه اصل صمیمیت، صداقت و صراحت با رعایت احترام، ادب و متانت و پایبندی به فرهنگ نقدپذیری، پاسخگویی، مسئولیت‏پذیری و اعتماد متقابل.
3- پایبندی به فرهنگ کار و تلاش در عرصه خدمت‏گزاری به مردم و مشارکت فعال و سازنده در راستای تحقق اهداف و اجرای برنامه‏های شرکت و ارزیابی فعالیتها بر مبنای میزان رضایت مشتریان.
4- التزام به رعایت استانداردهای حرفه‏ای به منظور ارائه خدمات با کیفیت مطلوب.
5- حمایت از مشتریان، مراجعه‏کنندگان و مخاطبان شرکت به منظور جلب مشارکت فکری آنان در راستای ارتقاء کیفیت خدمات.
6- رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و و حفظ اطلاعات و اسرار سازمانی و التزام به اجرای صحیح و به موقع تعهدات کاری و احساس مسئولیت و تعلق نسبت به حرفه و شرکت.
7- ارتقاء و توسعه تجربه و دانش سازمانی و انتقال تجربه به عنوان سرمایه شرکت و به اشتراک گذاشتن آن با تمامی ذینفعان در چارچوب ضوابط.
8- استفاده بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از هرگونه اسراف و تبذیر.
9- ارزش نهادن به زمان، رعایت نظم، انضباط و ایجاد محیط کاری سالم با رعایت شئونات اسلامی.

نظرات
    موردی یافت نشد!

شما هم می توانید دیدگاه خود درباره این مطلب را ثبت نمایید: