جمعه, ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

تاریخ بروزرسانی 1400/01/30

info@tsml.ir

A A A

استان قزوین

معرفی استان قزوین

 

بر اساس آخرين وضعيت تقسيمات كشوری در سال1393 , استان قزوين دارای 6 شهرستان  25شهر  19بخش، 46دهستان و 1148 آبادی مي باشد  اتوبانهای تهران-كرج-قزوين و قزوين-زنجان، اين استان را به استانهاي شمال، غرب و تهران متصل مي كند. راه آهن شمال غرب كشور نيز از قزوين عبور مي كند. جاده ی ترانزيتيی و بسيار با اهميت ايران-اروپا و تهران-اصفهان-شيراز نيز از داخل شهر قزوين عبور مي كنند.

شهرستان قزوين

اين شهرستان در 130 كيلومتری غرب تهران واقع شده و بوسيله اتوبان و راه آهن به تهران متصل است. آب و هوای اين شهرستان در تابستان خنك و در زمستان سرد مي باشد.  بخش شمالی شهرستان قزوين را كوهستانهای البرز در بر گرفته و قسمت جنوبی و شرقی آن را دشت نسبتاً همواری احاطه نموده است.

 امامزاده حسین (ع)

بنای آرامگاه امامزاده حسین بنا بر قول رافعی، مدفن فرزند 2 ساله امام رضا (ع) می باشد. بنای اصلی امامزاده متعلق به دوره صفویه است كه بعدها تغییراتی در آن داده شده و ایوان آیینه كاری بدان الحاق یافته و حجرات و رواقی به همرا ه سر دری زیبا به دور آن ساخته شده است.

 معرفی استان

معرفی آزمایشگاه استان قزوین

SOAR1400

 

   
  
      SHADATALI     
     

 

 

 آزمايشگاه فني و مکانيک خاک قبل از پيروزي انقلاب اسلامي و ماقبل سال 1377 به عنوان شعبه اي تحت نظر استانهاي تهران و زنجان خدمات کنترل کيفي را ارائه مي نموده است و از سال 77 با تاسيس استان قزوين آزمايشگاه فعاليت خود را به صورت مديريت استاني آغاز نموده و عليرغم سابقه محدود شاهد پيشرفت هاي قابل توجهي در بخشهاي مختلف بوده است که پس از احداث ساختمان جهت انجام فعاليت هاي آزمايشگاهي و امور نظارتي  نقش بسزايي در ارتقاي کيفيت پروژه هاي عمراني ايفا نمود .

 

معرفی آزمایشگاه استان

خبرها و تازه ها (قزوین)

اهم سوابق اجرایی

alamot

 

پروژه های کنترل کیفیت

قزوین

مشاهده تصویر
پروژه راهسازي محور قزوين الموت تنکابن

bimarstan

 

مطالعات ژتوتکنیک

 قزوین

مشاهده تصویر
بيمارستان مرکز آموزشي درماني ولايت قزوين

pol reza

 

پروژه های خاص

قزوین

مشاهده تصویر
پل تقاطع غيرهمسطح امام رضا (ع)