تاریخ بروزرسانی 1401/05/15

یکشنبه, ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

info@tsml.ir

A A A

چهارشنبه, 21 دی 1401 ساعت 18:12

تجلیل از مقام شامخ بانوان همکار در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا ( س) و روز گرامی داشت زن و مقام مادر از بانوان همکار در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تقدیر و تجلیل شد.

 

 rozzan01 5


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، شورای فرهنگی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک با تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامی داشتن روز زن و مقام مادر، از زحمات همکاران خانم در تمام حوزه‌های کاری تقدیر و تجلیل کرد و بخش اعظمی از تعالی، رشد و پیشرفت این شرکت را مرهون زحمات این قشر فرهیخته دانست.

 

همچنین در این روز مجید کیانپور مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با اهداء لوح و تقدیر نامه و هدایایی از همکاران خانم شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و برگزیدگان مسابقات ورزشی که به مناسبت این ایام برگزار شده بود تقدیر و قدردانی کرد.

 

متن پیام مدیرعامل بدین شرح است:

بانوان عنصر تابناکی هستند که زیر بنای فضیلت‌های انسانی و ارزش‌های والای آفرینش بوده که حضورشان آرام بخش محیط خانواده و نماد فروتنی و تسکین برای تمام بشریت است.

 

خداوند را شاکریم که بار دیگر در ایام سالروز ولادت الگوی ابرار، مادر عشق و آفتاب هستی بخش عالم، حضرت زهرای مرضیه (س) و روز گرامی داشت مقام شامخ بانوان ، توفیقی نصیب شد تا از شما بانوی فرهیخته که با تلاش بی‌شائبه و حضور اثربخش و کارآمد خود ، همواره در نیل به توسعه، پیشرفت و تعالی اهداف این مجموعه نقش‌آفرینی نموده‌اید سپاسگزاری ‌کنیم و به همین مناسبت این لوح ، به حضورتان تقدیم می‌گردد.

 

توفیقات روز افزونتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه حضرت سبحان مسألت می‌نماییم.

 

 مجید کیان‌پور

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواندن 189 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 21 دی 1401 ساعت 18:54