تاریخ بروزرسانی 1401/05/15

چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱

info@tsml.ir

A A A

دوشنبه, 23 آبان 1401 ساعت 14:30

بازدید مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان تهران از بخش‌های مختلف شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو شورای فنی استان تهران با حضور در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ضمن بازدید از بخش‌های مختلف با توانمندی‌ها این آزمایشگاه آشنا شدند.

 

 shorafani 4

 


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، صبح امروز دوشنبه   23 آبان ، شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک میزبان ششمین نشست مدیران دستگاه‌های اجرایی و اعضاء شورای فنی استان تهران بود.

بنابراین گزارش، این نشست که با حضور علی محمد اسمعیلی عضو هیات مدیره، فرهاد احمدنیا معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، احمد نوعی قالیباف مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران و قوامی نژاد مدیر نظام فنی اجرایی و دبیر و دیگر اعضاء شورای فنی استان تهران در محل سالن کنفرانس شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برگزار شد.

 

 

 

 

 

در این نشست قالیباف با اشاره به توانمندی‌های شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: آزمایشگاه استان تهران طی سال گذشته موفق شد بیش از 75 هزار مورد آزمایش کنترل کیفیت با هدف ارتقاء کیفی پروژه‌های عمرانی در سطح استان تهران به ثبت برساند و از ابتدای امسال نیز موفق به ثبت 42 هزار مورد آزمایش در 20 پروژه مهم عمرانی استان شده است و توانسته است نقش آفرینی ویژه و تاثیر گذاری در ارتقاء کیفی، کاهش هزینه و افزایش طول عمر مفید پروژه‎های ملی و استانی داشته باشد.

 

 

 

shorafani 10

 

 

در ادامه جلسه نیز فرهاد احمدنیا معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گزارش کاملی از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالقوه و همچنین تجهیزات منحصربفرد آزمایشگاهی شرکت ارائه و به سئوال‌های حاضرین پاسخ داد.

در پایان این نشست مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و همچنین اعضاء شورای فنی استان تهران از بخش‌های مختلف شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بازید و از نزدیک با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شرکت آشنا شدند.

خواندن 761 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 آبان 1401 ساعت 14:38