تاریخ بروزرسانی 1401/05/15

چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱

info@tsml.ir

A A A

یکشنبه, 22 آبان 1401 ساعت 18:44

مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان سیستان و بلوچستان امروز با شهروندان تلفنی گفتگو کرد

مدیرکل آزماشگاه فنی و مکانیک خاک استان سیستان و بلوچستان به صورت تلفنی پاسخگوی مطالبات شهروندان از طریق سامانه تلفنی ارتباط مردم و دولت ( سامد- 111) بود.

 

tamandani . modir azmayeshgahe sistan va balochesta

 


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، عبدالغفور تمندانی مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان سیستان و بلوچستان امروز یکشبنه 22 آبان از ساعت 10 الی 11 با هدف پاسخگویی مناسب‌‍ به مطالبات شهروندان و زمینه‌سازی مشارکت مردم در برنامه‌ریزی، نظارت و اصلاح امور با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های ستادی و اجرایی کشور پاسخگوی تعدادی از شهروندان استان بود.

 

سامانه تلفنی ارتباط مردم و دولت ( سامد- 111) با دریافت انتقادات، ایده‌ها و نقطه نظرات، درخواست‌ها، شکایت و گزارش‌های مردمی تلاش می کند تا با برقراری ارتباط پویا میان مردم و دولت و همچنین افزایش سطح دسترسی به مسئولان و کارگزاران دولت، با رویکرد حل مشکل و همفکری در برنامه ریزی‌ها، زمینه مشارکت تمامی اقشار جامعه را فراهم سازد. از این رو شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی نیز با توجه به رسالت خود در ارتقاء کیفی پروژه‌های عمرانی کشور و تلاش برای افزایش ایمنی و کاهش هزینه‌ها آمادگی بهره‌مندی از پیشنهادات و انتقادات است.

.

خواندن 786 دفعه