تاریخ بروزرسانی 1401/05/15

چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱

info@tsml.ir

A A A

چهارشنبه, 18 آبان 1401 ساعت 19:05

آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک چابهار با تجهیزات جدید مجهز می‌شود/ با ارتقاء کیفیت، شاهد توسعه پایدار در کشور خواهیم بود

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اظهار داشت: تا پایان آذر ماه امسال آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شهرستان چابهار با هدف افزایش مشارکت در توسعه کیفی پروژه‌های عمرانی منطقه و ارائه خدمات بهتر و مشاوره فنی به متولیان ساخت و ساز و دستگاههای اجرایی، به پیشرفته‌ترین و به روز ترین تجهیزات آزمایشگاهی مجهز می‌شود.

 

 

 kiyanpour1401


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، مجید کیانپور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در جلسه وب کنفرانسی مدیران ستادی و استانی با تبریک هجدهم آبان روز ملی کیفیت گفت: هدف از نام گذاری این روز حفظ استاندارد‌های تعیین شده، شناسایی و اصلاح انحراف در فرآیندها، بهبود رویه‌های کاری، کاهش هزینه ها و افزایش کارآیی و بهره‌وری و پایداری در تولید محصول و خدمت است.

 


کیانپور افزود: دستاورد کیفیت، موجب رونق تولید ملی، کاهش واردات، افزایش صادرات، ایمنی، سلامت و استفاده مناسب از توانمندی‌های موجود و بالقوه در تولید بهتر و رضایت مشتری در تمام عرصه‌ها خواهد بود.

 

وی ادامه داد: روز ملی کیفیت بالاخص در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، به عنوان سال " تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌ آفرینی" نام‌گذاری شده، اهمیت مضاعفی پیدا می‌کند، چرا که برای دستیابی به ایرانی بهتر از طریق افزودن کیفیت به سطح زندگی و کسب وکار بهتر برای مردمان شایسته، بیشتر از هر زمان دیگری توجه به مقوله کنترل و تضمین کیفیت مطابق با استانداردهای تعیین شده برای رونق اشتغال و توسعه کشور و ارائه خدمات مناسب‌تر بالاخص با بهره گیری از ظرفیت دانش بنیانها مورد توجه می‌باشد.

 

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تصریح کرد: برای توسعه و داشتن ایرانی آباد، وحدت، تعامل و هم‎افزایی ارکان تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز در کشور می‌تواند فصل جدیدی را برای ارتقاء کیفی پروژه‌های عمرانی رقم بزند و این هم‌فکری می‌تواند در افزایش کیفی و افزایش عمر مفید پروژه‌های عمرانی اثرگذار باشد.

 

در این جلسه کیانپور گفت: برای تعالی شرکت باید ضمن خود مراقبتی و پیشگیری از انحراف ، برای حضور هر چه بیشتر و موثر تر در پروژه‌های عمرانی ، گسترش بازار و دسترسی به بازارهای جدید، صدور خدمات فنی و مهندسی و ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده توام با افزایش رضایت مشتریان اقدام کنیم.

خواندن 914 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 آبان 1401 ساعت 19:11