تاریخ بروزرسانی 1401/05/15

پنجشنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۱

info@tsml.ir

A A A

سه شنبه, 15 شهریور 1401 ساعت 14:19

خدمات فناورانه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در خدمت تحول صنعت راه و ساختمان

معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اظهار داشت: با توانمندی‌های نوآورانه و بروز در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، این شرکت آمادگی دارد با حضور در پروژه‌های عمرانی ملی و استانی در سراسر کشور ضمن توسعه و ارتقاء کیفی زیرساخت‌های کشور با تحولات و روزآمد شدن فناوری‌ها در صنعت راه و ساختمان همراه و همسو باشد.

 

 

ahmadniya 1400


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، فرهاد احمدنیا در همایش فناورانه صنعت ساختمان و مسکن به خبرنگار ما گفت: در این رویداد که با محوریت طرح جهش تولید مسکن به موارد نظیر دانش بنیان، افزایش سرعت و کیفیت و کاهش هزینه‌های ساخت مسکن و... تاکید شده و در این راستا با مجهز بودن شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به تجهیزات منحصربفرد، دانش روز دنیا و پتانسیل نیروهای متخصص موجود این شرکت توان ارائه خدمات فناورانه در صنعت ساختمان و مسکن، راه و شهرسازی در راستای افزایش طول عمر مفید پروژه‌ها، ارتقاء کیفیت و کاهش هزینه‌های ساخت و ساز در انجام پروژه‌های عمرانی را دارد.

 

احمدنیا افزود: محورهای این همایش عموما همان اهدافی است که شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در ارائه خدمات خود در پروژه‌های عمرانی پیگیری می‌کند.

 

وی ادامه داد: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک آمادگی ارائه خدمات منحصربفرد مطالعاتی، مشاوره‌ای، نظارتی، آزمایشگاهی و تحلیل و آنالیز اطلاعات جمع‌آوری شده را در راستای ارتقاء کیفی پروژه را در سراسر کشور دارد.

 

معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: در ارتباط با احداث ساختمان و مسکن و در راستای پیاده سازی و اجرای نهضت ملی مسکن، این شرکت آمادگی دارد ضمن انجام مطالعات ژئوتکنیک، نسبت به تحلیل و بررسی جانمایی برای احداث پروژه‌های مذکور با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های ارزیابی ژئوفیزیک و مطالعات لرزه‌ای ( طیف طرح ویژه ساختگاه) و در ادامه با استقرار واحدهای آزمایشگاهی در محل احداث پروژه نسبت به انجام  آزمایش‌های کنترل کیفی حین اجرا مطابق با بروزترین استانداردهای ملی و بین‌المللی سهم شایانی در ارتقاء کیفیت ساخت و ساز و کاهش هزینه‌های مرتبط با آن اقدام کند.

خواندن 119 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 15 شهریور 1401 ساعت 19:25