جمعه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

تاریخ بروزرسانی 1400/01/30

info@tsml.ir

A A A

چهارشنبه, 22 دی 1400 ساعت 13:10

نقش آفرینی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در پروژه‌های اکتشافی سازمان زمین شناسی

بهره گیری از تجهیزات منحصربفرد و استاندارد و نیروی انسانی متخصص در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، استقبال از شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برای حضور و نقش آفرینی در اکتشافات و حفاری های عمیق و فوق عمیق را افزایش داده است.

 

 

 

 

bazdid zamin 9 

 


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، همزمان با آغاز همکاریهای دو جانبه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشوربر اساس تفاهم‌نامه همکاری مبادله شده، بخش‌های مختلف سازمان شناسی علاقمندی خود را برای حضور و تاثیر گذاری شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بخش‌های حفاری معادن و اکتشافات سازمان زمین‌شناسی با بازدید جمعی از مدیران و کارشناسان این سازمان اعلام نمودند.

 

بنابراین گزارش جمعی از مدیران و کارشناسان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور با حضور در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ضمن گفتگو با مدیران ارشد شرکت ، از بخش‌های مختلف آزمایشگاه‌های سه گانه شامل شیمی، بتن و خاک و سنگ بازدید و با تجهیزات و توانمندی های نوین شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک آشنا شدند.

 

در این جلسه محسن اسماعیلی طاهری معاون فنی و نظارت مهندسی،  مسعود یوسفی مدیرکل امور قراردادها و بازاریابی  شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، محمد احمدی مدیر آزمايشگاه‌های ستادی  و سپهر دانیالی مدیرکل دفتر مطالعات ژئوتکنیک، پهنه بندی و کاوشهای صحرایی  و جمعی از مدیران ارشد و کارشناسان بخش‌های مختلف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور حضور داشتند.

 

معاون فنی و نظارت مهندسی با تشریح توانمندی‌ها و تاریخچه فعالیت شرکت گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بیش از شش دهه در پروژه‌های عمرانی کشور نقش آفرینی و تاثیرگذاری داشته است و هم اکنون با بیش از یک هزار شعبه در سراسر کشور و مراکز استان‌ها در حدود 550 آزمایش متنوع را برای ارتقاء پروژه‎های عمرانی در کشور ارائه می‌دهد.

 

اسماعیلی طاهری ادامه داد: این خدمات در اختیار وزارت خانه‌ها و بیش از 27 دستگاه اجرایی در پروژه‌های عمرانی ملی و استانی قرار گرفته است.

 

 

bazdid zamin 10

 

مدیرکل دفتر مطالعات ژئوتکنیک، پهنه بندی و کاوشهای صحرایی نیز در این دیدار با توجه به علاقمندی سازمان زمین شناسی در اکتشافات و انجام حفاری های عمیق گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک پیشرو در حفاری‌های عمیق و فوق عمیق در کشور است و با در اختیار داشتن تجهیزات منحصربفرد و متخصصین توانمند در این زمینه آماده ارائه خدمات در راستای سفارش کارفرمایان است.

 

مدیران سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی نیز در این جلسه ضمن ابراز علاقمندی برای توسعه همکاری شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک توضیحاتی در مورد پروژه‎ها و محل قرار گیری آنها ارائه دادند که مقرر شد ضمن بازدید کارشناسان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از محل پروژه‌ها و انجام هماهنگی های اولیه، نسبت به آغاز شروع پروژه در اسرع وقت اقدام شود.

 

bazdid zamin 6

خواندن 371 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 22 دی 1400 ساعت 13:58