یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰

تاریخ بروزرسانی 1400/01/30

info@tsml.ir

A A A

شنبه, 10 مهر 1400 ساعت 17:44

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جایگاه حاکمیتی در کشور دارد

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یک مجموعه دولتی است و از جایگاه حاکمیتی در کشور برخوردار است.

 

 

rezaei jahrom1233


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور در آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جهرم از بخش های مختلف آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک این آزمایشگاه بازدید کرد.

 

رضایی کوچی در این بازدید ضمن گفتگو با مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان فارس از نزدیک با توانمندی‌ها و تجهیزات آزمایشگاه آشنا و در جریان مشکلات آزمایشگاه قرار گرفت.

 

rezaei jahrom12

 

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در این بازدید با بیان اینکه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یک مجموعه‌ی دولتی است و جایگاه حاکمیتی دارد، تاکید کرد و گفت: ضروری است این مجموعه تلاش بسیاری در زمینه‌ی تقویت عملکرد خود در بدنه‌ی حاکمیت و دستگاه‌های نظارتی کشور داشته باشد و بیشتر از پیش تمام توانمندی و تجهیزات خود را در راستای ارتقاء کیفی پروژه‌های عمرانی در کشور بکار ببندد. چرا که این امر، اهمیت بسزایی در حفظ بیت‌المال و سرمایه‌های ملی دارد.

 

بنابراین گزارش در این بازدید شفیعیان فرماندار ویژه‌ی جهرم و کریم‌زاده مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان فارس رئیس کمیسیون عمران مجلس را همراهی می کردند.

خواندن 741 دفعه