سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

تاریخ بروزرسانی 1400/01/30

info@tsml.ir

A A A

یکشنبه, 14 شهریور 1400 ساعت 17:19

قالیباف: انجام پروژه‎‌های ملی استان تهران با بالاترین ضریب کنترل کیفی روز دنیا در آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران اظهار داشت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، مطالعه و آزمایش‌ پروژه‌های ملی و استانی که در اختیار دارد را با بالاترین استاندارد و ضریب کیفی روز دنیا انجام و نتایج را در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد.

 

efftetah 7 vahed tehran 2


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، احمد نوعی قالیباف، مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران در مراسم آغا به کار 7 واحد آزمایشگاهی در پروژه‎‌های عمرانی استان تهران گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با در اختیار داشتن نیروهای زبده، متخصص و بهره‌برداری از تجهیزات نوین و استاندارد آزمایشگاهی، در 6 شهرستان استان تهران و 42 واحد آزمایشگاهی مستقر و 13 واحد غیر مستقر با هدف ارتقاء کیفیت پروژه‌‎های عمرانی خدمات آزمایشگاهی  ارائه می‌دهد.

 

قالیباف با اشاره به اینکه طی یک سال گذشته در استان تهران بیش از 80 هزار آزمایش کنترل کیفی صورت گرفته است افزود: طی 5 ماهه گذشته بیش از 30 هزار مورد آزمایش در پروژه‎‌های عمرانی استان انجام شده و همچنین در زمینه انجام مطالعات ژئوتکنیک و مکانیک خاک نیز از ابتدای سال بالغ بر 700 متر عملیات حفاری دستی و ماشینی صورت گرفته است.

 

وی ادامه داد: 420 آزمایش غیر مخرب، 23 طرح اختلاط آسفالت، 8 هزار مورد آزمایش کشش میلگرد و 22 مورد آزمایش سیمان انجام شده است.

 

مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران در این مراسم به ارائه گزارشی در خصوص نقش آفرینی نمایندگان شرکت آزمایشگاه در 7 پروژه عمرانی در استان تهران ، شامل بازسازی و اجرای مجدد باند ۲۹ چپ فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، پروژه منطقه آزاد تجاری ۶۰ هکتاری منطقه ویژه اقتصادی ری، پروژه احداث نیروگاه پرند، قطعه ۲ آزادراه تهران- شمال، پروژه های عمرانی سازمان انرژی اتمی، پروژه راه‌‌سازی محور حسن آباد- چرمشهر و طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید پردیس است پرداخت.

 

در ادامه مراسم آقایان صمد میرزایی رئیس شعبه شهرستان تهران، کامیار داداشی رئیس شعبه مستقر در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی ( ره)، هاشم آبادی رئیس شعبه شهرستان اسلامشهر و حسن یزدانی فر رئیس شعبه شهرستان رودهن گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته در همکاری با کارفرمایان و پروژه‌های حوزه تحت سرپرستی بالاخص پروژه‌هایی که آغاز به کار خواهند کرد ارائه کردند.

خواندن 731 دفعه