دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

تاریخ بروزرسانی 1400/01/30

info@tsml.ir

A A A

سه شنبه, 11 خرداد 1400 ساعت 08:41

78000 آزمایش فنی و تخصصی مورد نیاز پروژه‌های عمرانی در آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران انجام شد

مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران اظهار داشت : در سال گذشته آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران در ادامه همکاری و تعامل با دستگاه‎‌های اجرایی استان توانست در پروژه‌های استانی و ملی، بیش از 78000 آزمایش فنی وتخصصی مورد نیاز پروژه‌های عمرانی را در سطح استان تهران به ثبت برساند.

 

 

ghalibaf


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، احمد نوعی قالیباف گفت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران در 6 شعبه و 30 واحد محلی در استان تهران مستقر و در راستای ارائه خدمات کیفی و استاندارد و بروز در حال ارائه خدمات به دستگاه‎‌های اجرایی، سازمان‎‌ها و نهادها است.

قالیباف با بیان اینکه در سال گذشته آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران آزمایش‌های متنوعی را برای ارتقاء کیفی و افزایش طول عمر مفید پروژه‌های استان انجام داده است افزود: 11 هزار و 147 مورد آزمایش کنترل کیفی عملیات بتنی، 61 هزار و 985 مورد آزمایش کنترل کیفی عملیات خاکی، 4 هزار و 638 مورد آزمایش کنترل عملیات آسفالتی، 20 مورد آزمایش طرح اختلاط بتن ابینه فنی، 11 مورد آزمایش طرح اختلاط آسفالت، 550 مورد آزمایش غیرمخرب، 3 هزار و 26 متر حفاری انجام شده و 48 مورد گزارش مطالعات ژئوتکنیک انجام شده است.

وی اضافه کرد: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران در سال گذشته موفق به برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای یک هزار و 848 نفر- ساعت آموزش کارشناسان، تکنسین‌ها و متخصصین شرکت و سایر دستگاه‌های اجرایی به صورت ویدئو کنفرانس شده است.

قالیباف به مهمترین اقدام آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: میتوان افتتاح همزمان 5 واحد آزمایشگاه مستقر در شهرهای پرند، اسلامشهر، چهاردانگه و پردیس و همچنین نقش آفرینی در تکمیل و بهره‌ برداری از پروژه آزاد راه غدیر در اسفند ماه سال گذشته را در این‌ خصوص نام برد.

مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران با بیان اینکه این آزمایشگاه ارتباط تنگاتنگ و تاثیرگذاری با سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان داشته است، گفت: این آزمایشگاه بعنوان عضو کمیته نظارت پروژه‌های سطح استان و همچنین عضویت در شورای فنی استان تهران مشغول به فعالیت بوده و خدمات مهمی را در پروژه‌های استانی و ملی ارائه کرده است.

قالیباف با بیان اینکه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران همکاری مناسبی با استان‌های منطقه دارد افزود: این آزمایشگاه به عنوان سرپرست آزمایشگاه‌های منطقه 3 کشور ، جلسات مستمری را با مدیران آزمایشگاه‌های این منطقه، برای بررسی مسائل و رفع مشکلات برگزار کرده و در این‌ خصوص راهبری داشته است.

خواندن 149 دفعه