دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

تاریخ بروزرسانی 1400/01/30

info@tsml.ir

A A A

چهارشنبه, 05 خرداد 1400 ساعت 14:29

استاندار سلیمانیه عراق: علاقمند به حضور شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در اقلیم کردستان عراق هستیم/ دعوت از شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی سلیمانیه عراق

هوال ابوبکر استاندار سلیمانیه عراق اظهار داشت: با توجه به تجربه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در ارتقاء کیفی پروژه‌های عمرانی علاقمند به حضور شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در عراق هستیم و مقدمات این حضور بزودی فراهم خواهد شد.

 

 

 

SOLIMANIYEH


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، در جلسه‌ای که با حضور استاندار کردستان، استاندار سلیمانیه عراق، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه و مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کردستان برگزار شد طرفین بر حضور آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در اقیلم کردستان عراق تاکید و تفاهم‌نامه‌های همکاری دو جانبه بررسی شد.

در این دیدار امید احمدی مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کردستان با اشاره به تاریخچه و توانمندی‌های شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با توجه به قدمت و نقشی که در پروژه‌های عمرانی طی 60 سال گذشته در کشور داشته دارای توانمندی و تخصص بالایی است و با بهره‌گیری از تجهیزات منحصر بفرد و استانداردهای روز دنیا می تواند بیش از 500 نوع آزمایش متنوع و خاص را انجام دهد.

احمدی با بیان اینکه در سال جدید به دنبال حضور در بازارهای جدید و صدور خدمات فنی و مهندسی هستیم افزود: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک آمادگی حضور در در پروژه‌های عمرانی خارج از مرزهای کشور را دارد و می‌توانیم تاثیر و نقش به سزایی در ارتقاء کیفی پروژه‎های عمرانی اقلیم کردستان عراق داشته باشیم.

هوال ابوبکر استاندار سلیمانیه از شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک دعوت کرد در نمایشگاه بین المللی که در تیرماه امسال در سلیمانیه برگزار خواهد شد حضور فعالی داشته باشد.

در این دیدار سرمایه‌گذارانی از اتاق‌های بازرگانی اقلیم کردستان عراق ( اربیل، سلیمانیه، دهوک و حلبچه ) حضور داشتند.

خواندن 345 دفعه