جمعه, ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

تاریخ بروزرسانی 1400/01/30

info@tsml.ir

A A A

سه شنبه, 24 فروردين 1400 ساعت 13:31

در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برگزار شد؛ دوره آموزشی "مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و محیط زیست HSE-MS شناسایی و ارزیابی ریسک"

دوره آموزشی مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و محیط زیست HSE-MS، "شناسایی و ارزیابی ریسک" برای داشتن محیط کار و زندگی ایمن در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برگزار شد.

 

 


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، این دوره آموزشی توسط مهندس فرشید کریمی مدیر برنامه و بودجه و سیستم کیفیت و HSE شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به صورت ویدئو کنفرانس برای کارشناسان و نمایندگان HSE استانی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تدریس شد.

فرشید کریمی درباره این کارگاه آموزشی گفت: این کارگاه آموزشی با هدف مروری بر الزامات استاندارد HSE و اهمیت ایمنی و همچنین افزایش دانش کارشناسان و کارکنان در نحوه شناسایی و ارزیابی ‌ریسک در شرکت برگزار شد.

کریمی اضافه کرد: در این دوره آموزشی شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی ضمن آشنایی با تاریخچه ایمنی و الزامات استاندارد HSE قادر خواهند بود با به کار بردن مجموعه تدابیر، اصول و مقررات ایمنی محیط‌های بی خطر و سالمی را برای کارکنان در محل و زندگی خود فراهم کنند.

مدیر برنامه و بودجه و سیستم کیفیت و HSE شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اظهار داشت: این دوره آموزشی  به منظور ایجاد آمادگی برای انجام ممیزی خارجی و اخذ گواهینامه‌های ISO 9001 و HSE با اعتبار دهی DAKKS کشور آلمان برگزار شده است.

 

 

 

خواندن 232 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 25 فروردين 1400 ساعت 13:27