جمعه, ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

تاریخ بروزرسانی 1400/01/30

info@tsml.ir

A A A

یکشنبه, 22 فروردين 1400 ساعت 14:16

مهندس مجید کیانپور عنوان کرد : 80 درصد شعار سال در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک محقق شده است

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با اشاره به رویکرد این شرکت در راستای تحقق مصادیق شعار سال، به نام " تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی، راهبری، خلاقیت، همت، تلاش و نقش آفرینی در پروژه‌های استانی و ملی در کشور، 80 درصد مصادیق شعار سال 1400 به نام " تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک محقق شده است.

 

nwn01 1


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، مهندس مجید کیانپور صبح امروز در نخستین جلسه وب کنفرانسی با مدیران مناطق و استانی کشور که با حضور اعضاء هیات مدیره و برخی مدیران ستادی برگزار شد، گفت: مقام معظم رهبری سال  1400 را سال " تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" نامگذاری کردند و شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در این راستا با توجه به رسالت ذاتی خود تلاش مضاعفی را برای تحقق شعار سال آغاز کرده است.

کیانپور افزود: " تولید"؛ ارائه خدمات جدید و بالا بردن کیفیت کار مبتنی بر مشتری‌مداری، ارتقاء محوری و افزایش کیفیت کار در تولید است و با استاندارد سازی و ارائه خدمات مناسب و خوب به مشتریان درآمد زایی نیز افزایش می‌یابد.

وی به بخش " پشتیبانی" در نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: با توانایی و تجربه‌ای که شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک طی بیش از نیم قرن و انجام بیش از500 نوع آزمایش متنوع در حوزه‌های فنی و مهندسی، شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به عنوان یک شرکت دانش بنیان می تواند مطرح باشد و این امر در سال 1400 محقق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به بخش " مانع‌زدایی" در نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و ادامه داد: برای پیش برد کار و به نتیجه رسیدن یک تلاش جمعی دستور حذف بخش نامه‌های اضافی، دستورالعمل‌های دست و پا گیر در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک صادر شده و نتیجه کار باید در حداقل زمان مشخص و انجام شود و تمام موانع برای به ثمر رسیدن تلاش گروهی برداشته شود.

کیانپور تاکید کرد: همه پرسنل و مدیران شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سراسر کشور آمادگی دارند به تمام معنا شعار سال را در این آزمایشگاه اجرایی کنند و تا کنون با رسالت و برنامه‌ریزی‌هایی که در این آزمایشگاه انجام شده در نخستین ماه سال جدید موفق به تحقق 80 درصد از این شعار شده‌ایم و 20 درصد باقی مانده نیز با تلاشی که خواهیم کرد و با ارائه خدمات نوین و منحصر به فرد به عنوان یک شرکت دانش بنیان در وزارت راه و شهرسازی به تحقق شعار سال کمک خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه طبق سنوات گذشته سفرهای استانی در سال جدید نیز شروع خواهد شد، تصریح کرد: سفر به استان‌ها با هدف پیشگیری، بازرسی و پیگیری امور، به روز رسانی ارائه خدمات جدید به مراکز استان‌ها ، همکاری بیشتر و ارائه خدمات فنی و مهندسی به سازمان‌‌ها، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استانی انجام خواهد شد.

کیانپور ادامه داد: در سفر به استان‌ها به دنبال افزایش بهره‌وری، مزیت‌سنجی و امکان سنجی پرسنل و تجهیزات استان‌ها هستیم تا در برنامه‌ریزی‌ها از ظرفیت‌های آزمایشگاه در تمامی استان‌ها به درستی استفاده کنیم.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در پایان دستور راه‌اندازی موزه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک را با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را داد و نیز از استان‌ها خواست از ارسال تجهیزات قدیمی آزمایشگاه برای غنای بیشتر موزه اقدام کنند.

در ادامه این جلسه مهندس روانبد، معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت نیز گزارشی از عملکرد استان‌ها درخصوص میزان درآمد و وصول مطالبات در سال گذشته ارائه کرد و در پایان نیز اعضاء هیات مدیره، مدیران ستادی و مدیران استانی نیز هر کدام نسبت به ارائه برنامه های سال جدید، پیشنهادات و نقطه نظرات خود برای تحقق شعار سال پرداختند.

 

 

nwn01 4 

nwn01 2 

خواندن 365 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 22 فروردين 1400 ساعت 19:41