چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تاریخ بروزرسانی 1399/05/08

info@tsml.ir

A A A

یکشنبه, 15 فروردين 1400 ساعت 11:56

مجید کیانپور: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به دنبال جذب سهم بیشتری از بازارهای داخلی و خارجی است/ شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بازوی نظارتی شورای فنی استان‌ها است

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اظهار داشت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سال 1400 به دنبال جذب سهم بیشتری از بازارهای داخلی و خارجی است.

 

 


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، مجید کیانپور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در نخستین نشست شورای مدیران که با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی شرکت در سال جدید برگزار شد، ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه بر لزوم محقق کردن شعار سال " تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها" که توسط مقام معظم رهبری نام گذاری شده است تاکید و اظهار داشت: برای تحقق این شعار باید تمام مدیران بروکراسی اداری، بخش نامه‎های زائد و گلوگاه‌هایی که سبب تاخیر در پیشرفت انجام کار و ارائه خدمات به مشتریان و کارفرمایان می‌شود را حذف کرده و برای ارائه خدمات بیشتر تلاش کنیم.

کیانپور در ادامه گفت: از تمام مدیران شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک می‌خواهم چرخه ارائه خدمات در سال جدید را مورد بررسی قرار داده و بهترین راه و مسیر را برای ارائه خدمات بهتر، سریعتر و با کیفیت بیشتر شناساییو معرفی نمایند و همچنین زمان انجام آزمایشات و درخواستها مشخص و به مشتریان اعلام شود.

وی تاکید کرد: در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک هر حوزه کاری باید در سال جدید ضمن شناسایی موانع تسریع در خدمت رسانی و پاسخگویی ، به دنبال خروجی مطلوب باشند و در کمترین زمان ممکن کارها تعیین تکلیف شده و به سرانجام برسد.

 

 

کیانپور در ادامه بر ضرورت جذب بازارهای داخلی و خارجی اشاره کرد و گفت: امسال شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تلاش خواهد داشت نسبت به صدور و ارائه خدمات فنی و مهندسی و آزمایشگاهی به کشورهای همسایه بالاخص عراق، افغانستان و ارمنستان اقدام کند و تلاش خواهیم کرد سهم بیشتری از بازارهای داخلی و خارجی را بدست آوریم.

وی با اشاره به اینکه باید از طریق فضای مجازی و الکترونیک زمینه‌های تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک فراهم شود، تصریح کرد: برای ارائه خدمات به مشتریان و کارفرمایان باید موارد نیاز به حضور اجباری مشتریان کاهش و حتی الامکان حذف شود و با بروز رسانی درگاه اینترنتی شرکت بصورت چند زبانه و تخصصی، ارائه و فروش خدمات عمدتا از طریق درگاه اینترنتی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه باید بروکراسی اداری در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به حداقل ممکن برسد افزود: هرچه توان، ابزار و امکانات برای سرویس دهی و افزایش بهره‎وری و خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مشتریان نیاز است باید فراهم شود تا مراجعه اجباری مشتریان در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به صفر برسد و از ظرفیت‌های اینترنت و فضای مجازی برای ارائه خدمات به مردم و مشتریان استفاده کنیم.

کیانپور بر جذب نیروهای متخصص تاکید و گفت: در حوزه فنی و ژئوتکنیک وسایر رشته‌های فنی نظیر زمین شناسی و راه و ترابری باید از نیروهای کارآزموده استفاده کرد و از تمرکز نیروها در برخی استان‌ها جلوگیری و نیروهای متخصص و کار بلد را هدایت کرد.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با اشاره به اینکه باید به دنبال ارائه خدمات نوین و بروز باشیم گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک باید به عنوان بازوی نظارتی شوراهای فنی استانها عمل کند و کارهای قابل اتکاء ارائه کنیم و مدیران استانی در سال جدید با معرفی توانمندی‎های تخصصی و منحصر به فرد آزمایشگاه استانداران و معاونین هماهنگی امور عمرانی آنها را در جریان خدمات شاخص شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک قرار دهند و ضمن حضور در پروژه‎های عمرانی استانی و ملی نقش بسزایی در آبادانی کشور ایفاء کنند.

کیانپور با اشاره به خیز مجدد بیماری کرونا در کشور و لزوم رعایت بیشتر دستورالعمل ‌های بهداشتی تاکید کردو گفت : هر کدام از پرسنل آزمایشگاه در صورت ابتلا بیماری کرونا باید سریعا به پزشک مراجعه کرده و تست‎های لازم را انجام دهد و در صورت مثبت بودن آزمایش ضمن معرفی خود از حضور در محل کار اکیدا پرهیز کنند .

           

وی در ادامه جلسه با بیان اینکه با کار تیمی می‎شود به توفیقات بیشتری دست یافت گفت: بنده به کار مشارکتی تاکید دارم و باید با هم گفتگو، توافق و صحبت کنیم تا یک شرکت پویا و با نشاط داشته باشیم تا بتوانیم وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم و در جهت اعتلای نام شرکت گام برداریم.

در ادامه نشست‌ شورای مدیران شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، اعضای هیات مدیره و مدیران بخش‌های مختلف شرکت به ارائه نقطه نظرات، گزارش مختصری از اهم اقدامات انجام شده در سال قبل ، محدودیت‎‌ها، موانع ، برنامه‌های آینده و پیشنهاد‎های خود را برای بهبود کار پرداختند .

خواندن 331 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 15 فروردين 1400 ساعت 12:57