جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

info@tsml.ir

چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 16:29

پيام مديرعامل محترم شرکت آزمايشگاه فني و مکانيک خاک به مناسبت فرا رسيدن اول خرداد ،روز ملي بهره وري و بهينه سازي مصرف

باسلام

اول خرداد ،روز بهره وری و بهینه سازی مصرف، بهانه ای برای تكرار اهمیت استفاده مؤثر و مطلوب از زمان، امكانات، سرمایه، فرصت ها و نیروی انسانی در جهت تولید، بهینه سازی مصرف و رسیدن به رشد و شكوفایی همه جانبه اقتصادی و اجتماعی در جامعه است .

در تعریف مفهوم بهره وری ؛ استفاده مطلوب، موثر و بهینه از همه لحظه ها، مجموعه امكانات، ظرفیت ها، پتانسیل ها، سرمایه ها، نیروها و منابعی كه به انسان برای رسیدن به رشد و شكوفایی همه جانبه كمك می كند مورد تاکيد قرار گرفته است.

براي بهره ‌ور بودن، بايد باور و اعتقاد داشته باشيم كه امروز، بهتر از ديروز و فردا بهتر از امروز خواهد بود و اين مطلب همان فرمايش حضرت علي(ع) است كه مي‌فرمايد: هر كسي دو روزش مثل هم باشد زيان ديده است.

در سال رونق توليد و در شرايطي که کشور مورد شديدترين تحريم هاو هجمه اقتصادي قرارگرفته است، تاکيد بر مولفه هاي بهره وري در حوزه هاي نيروي انساني و تجهيزات سرمايه اي، راهکاري مطمئن و فراگير بوده وما را قادر خواهد ساخت تا علاوه بر ارتقاء جايگاه خود در صنعت کنترل کيفيت سازه ها و پروژه هاي عمراني ، سهم مهمي در فرآيند توسعه کشور نيز داشته باشيم.

در پايان ضمن تبريک اين روز به تمامي همکاران بخصوص اعضاء کميته هاي بهره وري در ستاد و استانها، انتظار دارد با جديت و تلاش مضاعف ،زمينه هاي مناسب جهت ارتقاء شاخص هاي بهره وري در تمامي حوزه هاي کاري شرکت اعم از فرآيند هاي اداري، مالي، بازار يابي ، فروش ، وصول، آموزش ،فرآيندهاي فني و آزمايشگاهي و .... را فراهم آورند.

                                  سيد رضا حسيني 

                                      مدیرعامل 

 

خواندن 1357 دفعه