دوشنبه, ۰۴ شهریور ۱۳۹۸

info@tsml.ir

سه شنبه, 10 ارديبهشت 1398 ساعت 16:00

تأکید بر ضرورت مبادله تفاهم نامه همکاری، در بازدید مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر های جدید از دستاورد ها و توانمندی های شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

امروز سه شنبه دهم اردیبهشت ماه ۹۸، شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک میزبان مدیر عامل و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت عمران شهر های جدید بود.
در این دیدار که به منظور آشنایی هرچه بیشتر طرفین از توانمندی ها و ظرفیت های موجود و بررسی الزامات مورد نیاز جهت مکان یابی شهر های جدید و کاهش آسیب های احتمالی برگزار گردید، پس از استماع نقطه نظرات  و بیان دیدگاه ها به منظور توسعه همکاری ها، مدعوین از آزمایشگاهای مکانیک خاک، سنگ شناسی، بتن و فلزات و مهندسین مشاور(نگهداری روسازی راه ها) بازدید نمودند.
در خلال این مراسم آقای دکتر سراج پور به نمایندگی از شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک نسبت به ارائه گزارشي در خصوص اهمیت مکان یابی صحیح و تعیین نوع ساختگاه و  ارتفاع سازه ها و بررسی مخاطرات مربوط، پیش از سرمایه گذاری در امر ساخت و ساز و مطالعات انجام شده در این خصوص پرداختند.
در پایان، طرفین بر ضرورت تعامل هرچه بیشتر دو دستگاه در ستاد و سایر شهر های جدید، انجام مطالعات پیش از احداث و برنامه ریزی جهت آمادگی در مواقع بحران در قالب تبادل تفاهم نامه همکاری تاکید نمودند.
خواندن 1109 دفعه