دوشنبه, ۰۴ شهریور ۱۳۹۸

info@tsml.ir

شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 13:05

سومین پیام مهندس سید رضا حسینی مدیرعامل محترم آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

باسمه تعالی
همکاران محترم   
سلام علیکم؛
یکی از دغدغه‌های دست‌اندرکاران ساخت و ساز کشور نابسامانی موجود در ارائه خدمات فنی و مهندسی توسط شرکت‌های خدمات فنی آزمایشگاهی (آزمایشگاه‌های بخش خصوصی) است و روند جاری اعتبار کلیه آزمایشگاه‌ها را زیر سوال برده است. به همت و پیگیری همکاران شما در آزمایشگاه مرکز و حسن نظر معاونت محترم امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی نظارت و بازرسی فنی آزمایشگاه‌های بخش خصوصی به شرکت آزمایشگاه واگذار شده است. براساس توافق بعمل آمده بین معاونت محترم امور مسکن و ساختمان و شرکت آزمایشگاه مقرر گردیده است، نظارت بر عملکرد شرکت‌های خدمات فنی آزمایشگاهی که توسط وزارت راه و شهرسازی (ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها) تشخیص صلاحیت شده‌اند به شرکت آزمایشگاه واگذار گردد. در این راستا، در تاریخ 96/12/8 جلسه‌ای با حضور آقای دکتر مظاهریان معاونت محترم امور مسکن و ساختمان، آقای دکتر شیبانی مدیرکل محترم دفتر توسعه مهندسی ساختمان و اینجانب و نیز همکارانی از دفتر مذکور و شرکت آزمایشگاه برگزار و پس از تبادل نظر مقرر گردید، بصورت آزمایشی دو استان البرز و قم مورد ارزیابی قرار گرفته و گزارش مربوطه به معاونت محترم امور مسکن و ساختمان ارسال گردد. از کلیه همکاران تقاضا دارم برای انجام این مأموریت که در آینده نزدیک باید در سراسر کشور عملیاتی شود، آمادگی لازم را داشته باشند. موفقیت در این مسئولیت بزرگ نیازمند همراهی دلسوزانه و تلاش مجدانه است.
بیایید نشان دهیم که شرکت با تکیه بر دانش، تخصص و مهارت پرسنل خود می‌تواند گام‌های بلندی را در جهت بهبود کیفیت ساخت و ساز در کشور عزیزمان بردارد.
تجربه بیش از 60 سال شرکت نشان داده است که ما همیشه پیشتاز در امر کنترل کیفی بوده و هستیم. شرکت ما به عنوان یک شرکت دانش بنیان توانایی آنرا دارد که علوم روز دنیا را به همراه تکنولوژی آنها در کشور عملیاتی نماید. ما در شرایط سخت محدودیت‌های مالی نشان داده‌ایم که با تکیه بر تجربه، دانش و تخصص شما همکاران، توانایی حرکت رو به جلو را همواره حفظ نموده‌ایم و امیدوارم در آینده نیز این راه را با توان بیشتر ادامه دهیم.


                                                                                                                                                                                                                                                      سیدرضا حسینی
                                                                                                                                                                                                                                           رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

خواندن 1089 دفعه