تاریخ بروزرسانی 1401/05/15

یکشنبه, ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

info@tsml.ir

A A A

سه شنبه, 04 بهمن 1401 ساعت 19:49

امضاء تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران

تفاهم نامه همکاری مشترک میان شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از وزارت راه و شهرسازی و شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران از سازمان تامین اجتماعی برای کنترل و ارتقاء کیفیت پروژه‌های عمرانی و ارائه خدمات فنی و مهندسی به امضاء رسید.

 

tafahom tamin


به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، امروز سه شنبه 4 بهمن تفاهم‌نامه همکاری همکاری میان مجید کیانپور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و مهدی رستمی سرپرست شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران به منظور تسهیل در ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه انجام مطالعات فنی و کنترل کیفیت فعالیت های عمرانی مربوط به « پروژه‌های تکلیفی و ماموریتی سازمان تامین اجتماعی کشور شامل مراکز درمانی، شعبات بیمه، مراکز چند منظوره و ... »، امضا و مبادله شد.

بنابراین گزارش این تفاهم نامه در 9 ماده برای ارتقاء کیفی پروژه‎‌های عمرانی سازمان تامین اجتماعی شامل خدمات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح، ارائه خدمات مشاوره، همكاري فني و آزمايشگاهي در جهت اجرای برنامه‌ها و تأمین منافع و اهداف مشترك. پشتيباني فني و عملياتي مورد نياز براي انجام طرح‌هاي مدنظر کارفرما، انجام مطالعات برای ارتقای زیرساخت‌های حوزه مسکن و بخش بهداشت و درمان، همكاري با محوريت بررسی پیامدهای سوانح طبيعي و مسائل ژئوتكنيكی ساختگاه‌ها نظیر نشست، زمین لغزش، ارائه خدمات کنترل کیفیت مصالح از طریق استقرار واحدهای آزمایشگاهی، استفاده از ظرفیت موجود خدمات مشاوه فنی در دفتر مرکزی و شعبات استانی، اشاعه و ترویج فرهنگ کنترل کیفی و ایجاد آرشیو سوابق کنترل کیفی پروژه‌ها و ارائه درس آموخته ها و ترویج فرهنگ انتقال تجارب کنترل کیفی پروژه‌ها منعقد و در پروژه‌ها با راهبری شرکت خانه سازی ایران در سراسر کشور به اجرا گذاشته می‌شود.

خواندن 115 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 05 بهمن 1401 ساعت 11:23