اخبار
بازدید مقام عالی وزارت راه و شهرسازی ،جناب آقای دکتر آخوندی
چهار شنبه 14 مهر 1395
از آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

به گزارش روابط عمومی در تاریخ 13/7/95 جناب آقای دکتر آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی از شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بازدید نمودند. در این بازدید جناب آقای دکتر شکرچی زاده رئیس محترم مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی،آقای دکتر سلامی مشاور محترم وزیر در امور حسابداری و حسابرسی و آقای بی نیاز مدیرکل محترم روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی به همراه هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت، جناب آقای دکترآخوندی را همراهی می نمودند.

به گزارش روابط عمومی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، آقای دکتر آخوندی در ابتدای ورود خود در آزمایشگاه در مجموعه مهندسین مشاور حضور یافتند ،که پس از عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی توسط جناب آقای مهندس حسینی ریئس هیئت مدیره و مدیرعامل گزارش مختصری از فعالیت ها و عملکرد شرکت توسط ایشان ارائه گردید. سپس مقام عالی وزارت با روش های نوین جمع آوری اطلاعات روسازی راههای شریانی و سامانه مدیریت روسازی که توسط آقای دکتر عباس قربانی مدیر کل مهندسین مشاور آزمایشگاه ارایه شد ، از نزدیک آشنا شدند. همچنین از دستگاه جدید اسکنر سطح جاده که به تازگی توسط این شرکت خریداری و عملیاتی گردیده و که در کشور و در منطقه منحصر بفرد می باشد توسط ایشان رونمایی گردید.لازم به توضیح است این دستگاه قابلیت تعیین مشخصات سطح روسازی راه و فرودگاه با سرعت تصویر بردای در حرکت بالای 90 کیلومتر در ساعت را بدون خطا دارا می باشد.

 در ادامه ایشان از مجموعه آزمایشگاه قیر و آسفالت و دپارتمان آسفالتهای حفاظتی و مجموعه آزمایشگاه نشست ، دستگاه سه محوری سیکلی بازید به عمل آوردند. سپس با حضور در سالن کنفرانس شرکت نشست صمیمی با ایشان و جمعی از مدیران شرکت برگزار گردید . ایشان اظهار داشتند مجموعه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یک مجموعه دانش بنیان با نیروی متخصص و تجهیزات آزمایشگاهی خاص بوده و بر یکپارچگی حفظ آزمایشگاه تاکید داشتند.

ایشان خواستار تعامل بیشتر شرکت با مجموعه وزارت راه و شهرسازی جهت حضور بیشتر در برگزاری دوره های آموزشی تخصصی خاص و حضور در کمیسیون های تحویل موقت براساس مصوبات شورای عالی فنی را خواستار شدند.

 

 


تعداد بازديد:1420
 
 
   
ضعيف 1 2 3 4 5 عالي
نام:
ايميل:
نظر:فرمان Print