جمعه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۸

info@tsml.ir

دوشنبه, 30 بهمن 1396 ساعت 15:50

متن پیام سیدرضا حسینی، مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

باسمه تعالی

همکاران محترم

سلام علیکم

 تاکنون سیاست ها و برنامه‌های شرکت از طریق مدیران به آگاهی همکاران می رسیده است. با توجه به شرایط موجود و بهره گیری از مزایای فضای مجازی، لزوم اطلاع رسانی سریع تر و دقیق تر احساس می شود.

در ابتدا لازم است سیاست ها و برنامه های اصلی شرکت مورد تاکید مجدد قرار گیرد.

اولین موضوع، انجام جدی، مسئولانه و بموقع وظایف محوله و تلاش در جهت افزایش بازاریابی و وصول و ارتقاء دانش فنی و مهارت همه کارکنان شرکت آزمایشگاه است.

انجام بازرسی ها و نظارت فنی فعالیتهای مراکز استانها، شعب و واحدهای محلی در سه سطح استانی منطقه ای و ستادی(توسط اداره کل فنی و مهندسی) از اولویت های تعریف شده سه سال اخیر شرکت آزمایشگاه است. امیدوارم با توجه به گستردگی جغرافیایی و گستره فعالیتهای شرکت و دراختیار داشتن پرسنل آموزش دیده، ماهر و متخصص، در آینده نزدیک، بازسی فنی و نظارت بر آزمایشگاههای بخش خصوصی به این شرکت واگذار گردد. در جهت پاسخگویی به نیازهای جدیدکشور و کارفرمایان تجهیز، راه اندازی و بکارگیری فناوری های نوین در زمینه فعالیت های شرکت از جمله عملیات و مطالعات ژئوتکنیک، قیرو مخلوطهای آسفالتی، آسفالتهای حفاظتی (میکرو سرفیسینگ)، روشهای جدید ارزیابی فنی، کنترل کیفیت و تضمین کیفیت پروژه های عمرانی، ارزیابی و مدیریت روسازی راه و فرودگاه و برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی برای سایر دستگاه ها بمنظور آموزش و ترویج استانداردها، ضوابط و دستورالعملهای فنی و فناوری های نوین بکارگیری شده در دستور کار شرکت می باشد.

در خصوص مسائل مالی لازم می دانم مجدداً به اطلاع شما عزیزان برسانم، شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک صد در صد دولتی است و به صورت خودگردان اداره می شود، به عبارتی کلیه هزینه های شرکت از جمله بیمه، مالیات و ارزش افزوده، حقوق و مزایای کارکنان، خرید تجهیزات فنی و لوازم اداری، تعمیرات تجهیزات فنی، لوازم خودرو و ... از محل وصول صورتحساب های صادره تامین می گردد و مانند وزارتخانه یا ادارات کل راه و شهرسازی، دولت از محل اعتبارات جاری حقوق همکاران را پرداخت نمی نماید.

تا امروز به همت و تلاش تمامی کارکنان شرکت، نه تنها درآمد ایجاد شد، بلکه با پیگیری های مجدانه و فراوان، بخشی از آن در قالب وجه نقد و اوراق خزانه وصول گردیده که بخش نقدی آن در امور جاری شرکت هزینه شده است و جهت هزینه اوراق می بایست تا زمان سر رسید آنها صبر کرد.

از آنجا که بیش از 85 درصد هزینه های شرکت بابت حقوق و مزایای کارکنان است و با توجه به کمبود تخصیص نقدی به پروژه های عمرانی و همچنین لزوم پرداخت بموقع بیمه و مالیات تکلیفی و ارزش افزوده، پرداخت حقوق و مزایای همکاران دغدغه اصلی مسئولین شرکت است که نیاز به پیگیری، همکاری و تلاش بیشتر و البته صبر و تحمل و همدلی دارد.

انشاءاله در گزارش آتی، پیگیری ها و اقدامات صورت پذیرفته را به اطلاع شما عزیزان خواهم رساند.

 

سیدرضا حسینی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

خواندن 773 دفعه