یکشنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۷

info@tsml.ir

یکشنبه, 03 دی 1396 ساعت 14:49

استقبال بازدیدکنندگان از غرفه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در دومین نمایشگاه حمل و نقل، راهداری، راهسازی و صنایع وابسته

شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در دومین نمایشگاه حمل و نقل، راهداری، راهسازی و صنایع وابسته که از 26 الی 28 آذرماه در محل مصلی تهران برگزار شد، حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، نمایشگاه حمل و نقل راهداری، راهسازی و صنایع وابسته با حضور دکتر عباس آخوندی وزیر راه وشهرسازی افتتاح شد. وی از غرفه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بازدید کرده و مهندس سیدرضا حسینی مدیرعامل شرکت توضیحاتی را درباره دستگاه های جدید و خدمات شرکت به سمع و نظر وی رساندند.

unnamed

روز نخست غرفه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شاهد حضور مهندس سیدرضا حسینی مدیرعامل شرکت، اعضاء هیأت مدیره، معاونین و تعدادی از مدیران ستادی شرکت و برخی دیگر از همکاران بود.

7da662d7 e8f9 4106 8a4d fb894d9372b3

در روز دوم نشست خبری مهندس سیدرضا حسینی مدیرعامل شرکت آزمایشکاه فنی و مکانیک خاک به همراه مهندش داوود کشاورزیان معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در محل برگزاری نشست های خبری مصلی برگزار و توضیحاتی درباره نحوه عملکرد و خدمات آزمایشگاه و آخرین وضعیت شرکت را ارائه و همچنین به سوالات خبرنگاران پاسخ داده شد.

61893

دومین روز نمایشگاه حمل و نقل با دو کارگاه آموزشی «ارائه گزارش طبقه بندی عملکرد قیرهای مورد نیاز جهت انتخاب قیر مناسب روسازی آسفالتی برای مناطق مختلف کشور» توسط آقای مهندس طاهری، مدیرکل دفتر نظامات آموزشی و پژوهشی شرکت و «استفاده از فناوری های نوین در ارزیابی روزسازی راه و فرودگاه» توسط آقای قربانی، مدیرکل دفتر مهندسین مشاور شرکت همراه بود.

روز سوم نیز کارگاهی با عنوان «ارائه گزارش در زمینه طراحی، عملکرد و اجرای مخلوطهای میکروسرفیسینگ» توسط آقای دکتر جعفری، کارشناس دفتر تحقیق و توسعه شرکت برگزار و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

8f5dd438 d9e9 4ca9 9c12 e7d6cc6b7e66

لازم به ذکر است که غرفه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در طول مدت برگزاری نمایشگاه پذیرای مسئولین دستگاه‌های اجرائی بخش حمل و نقل از جمله معاونین وزارت راه و شهرسازی، مدیران و کارشناسان ادارات کل راه و شهرسازی و راهداری استانها، مهندسین مشاور، اساتید دانشگاهی و کارشناسان بخشهای خصوصی حوزه حمل و نقل و راهسازی بود.

namayes.haml1

 

namayesh.hamle2

 

namayesh.haml3

خواندن 259 دفعه