یکشنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۷

info@tsml.ir

چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 15:28

حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین در دفتر مرکزی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین به همراه اعضای شورای فنی این استان از بخش ستادی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، جناب آقای مهندس علی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین به همراه آقای مهندس پیمان پیرمرادی مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین و تعداد 18 نفر از مدیران شورای فنی استانداری این استان روز دوشنبه مورخ 22 آبان ماه 1396 در جلسه‌ای با حضور مدیران ارشد شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک حضور یافته و به گفت‌وگو درباره مباحث مختلف فنی، خدمات نوین و توانمندیهای شرکت پرداختند.
در ابتدای جلسه آقای مهندس علی اله‌وردی عضو هیأت مدیره شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ضمن عرض خیرمقدم اظهار داشتند: هدف ما از دعوت معاونین محترم امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور به عنوان متولیان قانونی امور ساخت و ساز، در درجه اول تاکید بر اهمیت و لزوم ارتقاء کیفیت پروژه‌های عمرانی و در درجه دوم شناخت بیشتر از توانمندی‌های علمی و اجرائی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سطح کشور به منظور کمک به مجریان، مشاورین و پیمانکاران بخشهای دولتی و خصوصی در امر ارتقاء کیفیت پروژه‌ها می‌باشد که پیامهای اخیر زلزله غرب کشور این ادعا را ثابت می‌کند. اکنون نیز هیچ نهاد و سازمان دولتی به توانمندی و گستردگی این شرکت در اقصی نقاط کشور در امر کنترل کیفیت وجود ندارد لذا بهتر است از پتانسیل این شرکت با تجربه بیش از 60 سال قدمت استفاده بیشتر شود.

DSC 1795
 
سپس آقای مهندس علی‌محمد اسمعیلی معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت به ذکر توانمندیهای بخش‌های فنی شرکت با تاکید بر بکارگیری فن‌آوری‌های پیشرفته جدید، آزمایشهای غیرمخرب و آزمایشهای مبتنی بر عملکرد و خدماتی که شرکت آزمایشگاه در حوزه فنی ارائه می‌کند، پرداختند.
در ادامه مهندس فرخزاد ضمن ابراز خرسندی از بازدید به عمل آمده با اشاره به قدمت و توانمندیهای شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در ارائه خدمات آزمایشگاهی در پروژه‌های عمرانی مختلف به انجام خدمات و فعالیتهای بیشتر آزمایشگاه از پروژه‌های کوچکتر بویژه ساختمانهای چند طبقه در استان و به تامین نیازمندیهای این بخش از پروژه‌ها تاکید کردند.
 DSC 1799
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که شاهد استفاده هرچه بیشتر از روشهای نوین به جای روشهای سنتی در انجام خدمات آزمایشگاهی بوده و در انجام آزمایشات کنترل کیفی بویژه در بخشهای آسفالت و بتن بتوانیم از تحلیل گزارش‌های نتایج آزمایشگاهی استفاده بیشتر نماییم.

unnamed 1 
در پایان نیز کلیه اعضای حاضر در جلسه از بخش های فنی ستاد آزمایشگاه از جمله دفتر مهندسین مشاور، آزمایشگاه‌های قیر، آسفالت و بتن و بخش نشست در آزمایشگاه مکانیک خاک و سنگ بازدید به عمل آورده و از نزدیک با تجهیزات نوین و فعالیت‌های این بخشها آشنا شدند.

خواندن 430 دفعه