سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷

info@tsml.ir

دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 14:18

استقبال بازدیدکنندگان از غرفه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات ایران

نهمین همایش و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات ایران در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، این نمایشگاه با حضور دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی افتتاح و پس از بازدید وی از غرفه‌ها کار خود را آغاز کرد.

در نخستین روز از نهمین همایش و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات ایران مهندس سید رضا حسینی مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به همراه مهندس اصغر نادری عضو هیات مدیره، مهندس سید علی اکبر ضیابخش مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و ارزیابی عملکرد، مهندس علیمحمد اسمعیلی معاون فنی و نظارت مهندسی و تعدادی از مدیران ستادی و استانی از غرفه شرکت بازدید کرده و در آن به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

namayeshgha2
 
همچنین مهندس داوود کشاورزیان معاون وزير و رئيس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی و هیئت همراه، مدیران اداره کل راه و شهرسازی استان‌ها و شرکت های بخش خصوصی از غرفه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بازدید و گفت‌وگو کردند.

namayeshgah3
 
در طول برگزاری نمایشگاه، متخصصین و همچنین دانشجویان زیادی از غرفه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بازدید به عمل آورده و همچنین از کتاب‌های منتشر شده در این مجموعه استقبال قابل توجهی به عمل آمد.

در راستای اهداف این همایش مقاله « ابداع روش قطعه‌بندی خودکار جهت تعیین قطعات همگن روسازی با رویکرد استقرایی» با همکاری مهندسین محمدرضا قربانی‌نیک، سینا برازوان و مجتبی عباس‌قربانی از سوی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ارائه شد.

namayeshgah4
 
در پایان این نمایشگاه نیز لوح تقدیری از سوی جناب آقای محمد شکرچی‌زاده، رئیس همایش و رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی جهت تقدیر از حضور و مشارکت فعال شرکت در نهمین همایش و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات ایران به شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ارائه شد.

خواندن 498 دفعه