سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷

info@tsml.ir

چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 10:34

بازدید کارشناسان فنی شهرداری از آزمایشگاه یزد

25 نفر از کارشناسان فنی شهرداری همراه با مهندس پیغمبری یکی از مدیران باسابقه و فنی در بخش آسفالت شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان یزد به عنوان استاد این گروه پنجشنبه 5 مرداد ماه 1396 از آزمایشگاه یزد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، «مهندس مرادی» معاون فنی و مسئول آموزش آزمایشگاه استان یزد در این بازدید گفت: همه ما در مقابل آیندگان مسئول هستیم و موظفیم با جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های ملی و ساختِ سازه‌های ایمن و با کیفیت، نقش مهمی را در عمران و آبادانی کشور ایفا کنیم و این امر مستلزم اینست که همه کارشناسان حوزه عمران با بکارگیری استانداردها و دستورالعمل‌ها ضمن افزایش عمر مفید سازه‌ها، خود را در مقابل آیندگان مسئول بدانند.

مهندس مرادی توضیحاتی درباره توانمندیهای آزمایشگاه در بحث استفاده بهینه از نتایج آزمایش توسط مشاورین و کنترل کیفی مصالح در پروژه‌های عمرانی ارائه و تاکید کرد: با استفاده از خدمات آزمایشگاهی و نظارت دقیق از پروژه‌های راهسازی باعث بالا رفتن عمر مفید پروژه‌های عمرانی شویم.

در پایان ضمن بازدید از بخش شیمی و آزمایشگاه شعبه یزد توسط آقایان مهندس ترکی و مهندس کنعانی توضیحات مختصری از نحوه انجام آزمایشات قیر و آسفالت به حاظرین ارائه شد.

shahrdari 95 05 05 8

 

shahrdari 95 05 05 10

 

shahrdari 95 05 05 15

خواندن 604 دفعه