سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷

info@tsml.ir

شنبه, 07 مرداد 1396 ساعت 13:14

برگزاری سومين مسابقه نقاشی كودكان و نوجوانان با موضوع «بهره‌وری آب»

سومین مسابقه نقاشی كودكان و نوجوانان با موضوع «بهره‌وری آب» در راستای ارتقای فرهنگ بهره‌وری در چهار گروه سنی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، این مسابقه در راستای رشد و پرورش خلاقیت ‌های کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ بهره‌ وری به ‌ویژه در زمینه بهره ‌وری آب و با هدف افزایش آگاهی و توجه کودکان و نوجوانان در زمینه اصلاح الگوی مصرف، حفاظت از منابع طبیعی و بهره‌وری آب، ترویج فعالیت ‌ها و اقدامات بهره ‌ورانه در جامعه و تشویق کودکان و نوجوانان به عرضه توانمندی‌‌ها، استعدادها و پتانسیل‌های آنان برگزار می شود.

شرکت در مسابقه نقاشی سازمان ملی بهره‌ وری ایران برای 4 گروه سنی 4 تا 6 ، 7 تا 9، 10 تا 12 و 13 تا 16 سال امکان پذیر است و کودکان و نوجوانان می‌توانند آثار خود را تا 30 مهرماه 1396 به دبیرخانه این مسابقه به نشانی تهران، خیابان نجات الهی، خیابان سپند، شماره 16، سازمان ملی بهره وری ایران یا پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

بر اساس این گزارش؛ اسامی برگزیدگان مسابقه، در آذرماه 96 اعلام می شو و به 3 اثر برتر در هر گروه سنی، لوح تقدیر به امضای رئیس سازمان ملی بهره وری ایران و جوایزی اهدا خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان ملی بهره وری ایران به نشانی http://www.nipo.gov.ir مراجعه کرده یا با شماره تلفن 42391401-021 تماس بگیرند.

خواندن 640 دفعه